176 | POHLED DO ÚDOLÍ
HAVELKA Roman (1877 – 1950)
- starting price: 28 000 CZK
- hammer price: 28 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na lepence, 48 x 54,5 cm, rámováno, datace – okolo 1930, signováno vlevo dole ROM. HAVELKA.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař